Zaloguj się z Google

Klatki / Power Racki

Klatki treningowe, power racki, drążki czyli podstawowe przyrządy do każdej domowe siłowni. 

Stabilne, bezpieczne, trwałe, estetyczne.

Masywne stalowe profile o wymiarach 80x80x3 mm decydują o solidności sprzętu, a mocna podstawa sprawia, że klatka jest bardzo stabilna. Cała konstrukcja została tak zaprojektowana by spełniała europejskie normy bezpieczeństwa. Twój sprzęt musi być wytrzymały pod każdym względem. Dotyczy to zarówno samej konstrukcji jak i jej wykończenia, dlatego nasze klatki malujemy proszkowo najwyższej jakości farbami przemysłowymi. Wszystkie produkty wyposażamy w specjalne plastikowe nakładki, które chronią akcesoria, sztangi i samą konstrukcję przed obiciem. Dbamy o każdy drobiazg. To one decydują o jakości całego produktu. Stosujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny produkcji dlatego numerację i otwory na słupach wycinamy za pomocą lasera 3D, nasze akcesoria wycinamy w plazmie CNC, i gniemy je na prasach krawędziowych CNC dzięki temu produkt posiada atrakcyjny wygląd i estetyczne wykonanie.

Funkcjonalne

Specjalna konstrukcja klatki umożliwia zmiany w dowolnym momencie. Możesz zmienić długość, wysokość, zmienić drążki lub dodać nowe akcesoria do klatki kiedy tylko Ci się podoba. Dopasuj drążki do swojej koncepcji klubu, treningu, klientów. Np. Umieść jeden drążek na niskiej wysokości do treningu siłowego a drugi na wysokiej do dynamicznych podciągnięć. WYPOSAŻONE W SPECJALNY DRĄŻEK DO CROSSFITU. Wiemy jak ważny w ćwiczeniach na drążku jest dobry chwyt. Dlatego nasze drążki malujemy specjalną farbą z drobną strukturą, dzięki której lepiej czujesz drążek i masz lepszą kontrolę w wykonywaniu ćwiczeń na drążku.

WYPRODUKOWANE W POLSCE

Każdy element naszego produktu został wyprodukowany w Polsce. Dzięki temu mamy kontrolę nad procesem produkcyjnym i gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszych produktów.