Zaloguj się z Google

Warunki gwarancji mtidea.pl - manufaktura sprzętu treningowego

1.Sprzedający:

Poniższe warunki określają zasady sprzedaży produktów oferowanych przez mtidea.pl
Adres: 43-190 Mikołów, ul.Długa 33A
NIP: 6351777409

2.Produkty można zamówić:

Przez Internet na stronie: www.mtidea.pl
Klient może uzyskać pomoc pod numerem telefonu: 609 789 579 lub wysyłając e-mail na adres: biuro@mtidea.pl

3.Formy płatności i doręczenia towaru oferowanego przez mtidea.pl:

Zamawiający towary oferowane za pośrednictwem strony internetowej www.mtidea.pl Klient ma do wyboru następujące sposoby płatności:
- płatność przelewem- po złożeniu zamówienia Klient otrzyma drogą mailową niezbędne informajcje do dokonania przelewu wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia.Po otrzymaniu wpłaty paczka zostanie wysłana do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczka priorytetowa) lub kurierem DPD. Cena wysyłki zależy od wagi paczki. Klient otrzyma cenę wysyłki wraz z mailem potwierdzającym zamówienie.
- płatność przy odbiorze- po złożeniu zamówienia Klient otrzyma drogą mailową potwierdzeniem złożenia zamówienia. Paczka zostanie wysłana do Klienta za pośrednictwem kuriera DPD. Cena wysyłki zależy od wagi paczki. Klient otrzyma cenę wysyłki wraz z mailem potwierdzającym zamówienie.

4.Cena:

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym zamówieniu jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Do ceny należy doliczyć koszty przesyłki, które Klient otrzymuje w mailu potwierdzającym zamówienie.

5.Adres dostawy:

W zamówieniu złożonym na stronie www.mtidea.pl należy podać dokładny adres płatnika. W przypadku pomyłki Klienta i źle wysłanej paczki. Ponowna wysyłka na koszt Klienta.

6.Realizacja zamówienia:

W przypaku wszystkich produktów prezentowanych na stronie www.mtidea.pl rezalizacja zamówienia następuję w ciągu czasu określonego przy produkcie. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku dużych zamówień termin wysyłki jest uzgadniany indywidualnie. W przypadku opóźnień Klient jest natychmiast informowany drogą mailową.

7.Gwarancja na Produkt:

Wszystkie produkty prezentowane na www.mtidea.pl są nowe i bezpieczne. Producent udziela zazwyczaj 24 miesięcznej gwarancji. Producent nie ponosi odpowiedzialności za mechaniczne uszkodzenia taśm nośnych i obręczy nie wynikających z normalnego użytkowania.

Uwaga! Wszystkie produkty prezentowane na www.mtidea.pl są niezwykle wytrzymałe. Wykonane niezwykle starannie z najlepszych materiałów. Dają gwarancje na wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Podstawą do uwzględnienia gwarancji jest rachunek lub paragon dostarczany razem z towarem.

8.Reklamacje:

Wszystkie produkty prezentowane na http://www.mtidea.pl są nowe i bezpieczne. Reklamacje dotyczące braku zamówionych pozostałych towarów oraz ich niezgodności należy zgłaszać do 7 dni od daty otrzymania towaru.

9.Zwroty:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.(Dz. U. Nr 22, poz. 271) Klient może w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od umowy rezygnując z towaru zakupionego przez internet na stronie: http://www.mtidea.pl
Zwracany towar nie może być używany ani uszkodzony. Klient dokonuje zwrotu towaru na swój koszt. Klient ponosi wszelkie koszty związane z dokonaniem zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.